JACK’S Racing Day: Porsche Carrera Cup Benelux herneemt na maand zomerpauze

“Net als op Circuit Zolder gaat het hier om een meeting met heel wat nationale en Benelux-series, waarmee wij onze positie in de autosportpiramide van de Lage Landen versterken”, aldus Porsche Carrera Cup Benelux Series Manager Olivier Aerts. “De nabijheid van onze collega’s maakt het mogelijk om te laten zien op welk niveau onze competitie staat en wat wij voor onze klanten kunnen doen. Op die manier werken wij ook al richting de toekomst, met name het seizoen 2024. Sportief gaan we in Assen verder met de strijd in alle klassen, of het nu ‘Overall’ is, in Pro-Am of in de Am-categorie. We zijn toe aan de eerste meeting van de tweede helft van het seizoen en dat wil zeggen dat we stilaan in de beslissende fase van het kampioenschap komen, wat de spanning alleen maar zal doen toenemen.”
De JACK’s Racing Day sportief start van tweede deel seizoen

In Pro-Am krijgen leider Jan Lauryssen (Q1 Trackracing) en zijn achtervolgers Tom Boonen (#TeamPGZ by RedAnt Racing) en Didier Glorieux (Speedlover) het gezelschap van Ziad Geris (Team GP Elite), terwijl Koen Wauters door een drukke concertagenda met zijn groep Clouseau er niet bij zal zijn.
In ‘Am’ leidt de man uit Frankrijk, Sébastien Lajoux (DUWO Racing) de debatten, maar Stijn Lowette (NGT Racing) geeft zich zeker nog niet gewonnen. Verder tekenen ook Jaume Font (Baporo Motorsport), Sven van Laere (JW Raceservice) en Luc Vanderfeesten (#TeamPGZ by RedAnt Racing) present.
De meeting start vrijdag met vrije trainingen om 10u36 en 15u13, gevolgd door de kwalificatiesessie om 10u01 op zaterdagochtend. De races zijn voorzien voor zaterdag om 15u04 en zondag om 11u59, telkens over 30 minuten en één ronde.
Porsche Carrera Cup Benelux
Tweet