24H Spa: Haverans en Paley bezorgen TeamFloral opnieuw podiumplaats tijdens thuisrace

Sterke uitgangspositie na kwalificaties

Die prestaties vormden de perfecte basis voor een thuisweekend waarin elk detail van cruciaal belang zou blijken.
Vierde plek in spectaculaire avondrace

Na de rijderswissel nam Haverans het stuur over en slaagde hij erin die positie vast te houden. Dankzij een foutloze slotfase mocht TeamFloral de avond afsluiten met een knappe vierde plaats.
Bronzen trofee geeft extra glans aan sterk weekend op eigen bodem
Na deze mooie prestatie mocht Michiel Haverans de ochtend nadien meteen vertrekken vanaf de positie waarop hij de avond voordien gefinisht was. Vanaf de start wist de jonge Belg zich vast te bijten in een bijzonder intense strijd om de derde plaats. Haverans toonde daarbij opnieuw zijn vastberadenheid in een rechtstreeks duel met de top van het kampioenschap.
“Ik ben tevreden van het resultaat. Dit is de plek die er dit weekend in zat en we hebben het waar kunnen maken. Een mooie progressie vergeleken met onze P7 en P8 van vorig jaar hier op Spa,” aldus Michiel Haverans.
Ook voor Sam Paley kreeg het weekend een bijzondere betekenis: “Op Spa op het podium staan voelt bijzonder,” vertelt Paley. “Niet alleen omdat het mijn eerste kennismaking met dit legendarische circuit was, maar ook omdat mijn grootvader uit deze regio afkomstig is. Het gaat dus verder dan de Belgische roots van TeamFloral.”
Met vertrouwen richting de tweede seizoenshelft
Met een podiumplaats op eigen bodem, een duidelijke stijgende lijn en een rijdersduo dat steeds beter op elkaar ingespeeld raakt, sluit TeamFloral de eerste seizoenshelft met vertrouwen af. De prestaties in Monza en Spa bevestigen dat Haverans en Paley hun plaats binnen het Ford Racing Driver Development Team meer dan waard zijn.In de tweede helft van het seizoen wil het Belgische team verder bouwen op dat momentum en opnieuw meestrijden voor sterke resultaten. Van 17 tot 19 juli trekt het kampioenschap voor de volgende manche naar Misano, Italië.
Persbericht TeamFloral
Tweet





























Jaak Janssen