25H Fun Cup: Bekende winnaar, maar twee nieuwe namen op het podium tijdens de derde manche van de Porsche Endurance Trophy Benelux



Jarne Geussens was dan ook in de wolken: “Voor het team is dit een absolute première en we zijn amper enkele maanden echt in deze samenstelling aan het werk. Uiteraard is dit geweldig voor iedereen en gezien al onze concurrenten hier met identiek materiaal reden, de schitterende Porsche 911 GT3 Cup – Type 992 –, is het resultaat eens zo mooi.”
Ook Tom Meurrens was uiteraard gelukkig, “want na een moeilijkere race op Circuit Zolder, viel hier alles in zijn plooi en het podium was binnen. Voor ons is dit uiteraard schitterend, want we zijn een familieteam dat nog helemaal nog niet lang op dit niveau actief is. Hier gaan we van genieten.”
Teunkens-Raducanu werden in de Q1 Trackracing Porsche 911 GT3 Cup vierde, voor een identieke Porsche in de kleuren van SpeedLover met het duo Renmans-Meulders achter het stuur.
Winst in GTB voor Tip Top Rent by NGT

Afspraak nu 24 en 25 augustus voor de 24 Hours of Zolder!
Persbericht Porsche Endurance Trophy Benelux
Tweet