van der Horst

25H Fun Cup: Heel wat Belgische piloten uit de 24H Spa aan de start

Start 2024 VW Fun Cup Hankook 25 Hours Fun Cup
Start 2024 VW Fun Cup Hankook 25 Hours Fun Cup
De 24 Hours of Spa is nog maar net achter de terug of het circuit van Spa-Francorchamps maakt zich dit weekend al op voor een volgende etmaalrace, of beter een etmaal en één uur, de 25 Hours Fun Cup. Heel wat Belgische piloten die aan de start stonden van de laatste editie van de 24 Hours of Spa of ooit deelnamen, komen ook ditmaal in actie in de langste race in het land.
Lorens Lecertua
Lorens Lecertua
Van zij die nog maar een week geleden aan de start stonden van de 24 Hours noemen we Lorenzo Donniacuo en Lorens Lecertua, in de 24H nog tweede in de Silver Cup. Zij vormen opnieuw team in de 25H Fun Cup op de wagen #820 van Milo Racing, een van de kandidaten op de zege. Ugo de Wilde van zijn kant nam deel aan de 24 uren van de Nürburgring en een week later aan die van Spa. Ook hij staat dit weekend aan de start van de 25H Fun Cup met een wagen uit de stal van M3M. Verdere namen die aan de start stonden van de 24H Spa en die we terugvinden op de startlijst zijn Matisse Lismont, Alexandre Leroy, Grégory Servais, Xavier Knauf en Simon Balcaen.

Frédéric Vervisch
Frédéric Vervisch
Maar ook piloten die in het verleden aan de 24H Spa deelnamen, maar er dit jaar niet bij waren, vinden we terug op de startlijst. Denken we aan Frédéric Vervisch, Maxime Soulet, John De Wilde, Bertrand Baguette, Ulysse De Pauw en Fred Bouvy. Opvallend, ook de teammanagers van de twee grootste GT teams in ons land lieten zich verleiden om het stuur te nemen tijdens de 25 Hours. We hebben het over Vincent Vosse (Team WRT) en Jean-Michel Baert (Comtoyou Racing).

Nog een speciale vermelding voor de officiële Aston Martin piloten Mattia Drudi en Marco Sorensen, vorig weekend aan de start met de Comtoyou Racing Aston Martin en die we nu terugvinden aan het stuur van de Biplace van Heart of Racing.

Foto's: Gert Starckx, Niels Vaeck & Arne Simons



Dit artikel werd gepubliceerd door Niels Vaeck in Fun Cup op donderdag 3 juli 2025 en is tevens terug te vinden in onze autosportkalender bij de meeting 25 Hours Fun Cup.
  • Crisartech

Copyright 2000-2025 Autosport.be - Contacteer ons