Belgen vechten als leeuwen in Sarno

MicroMax: Moonen maakt plaatsen goed.
Yesse Moonen is aan een comback bezig in de Rotax Micro Max. Onze jonge landgenoot kende een dramatische kwalificatie op dinsdag nadat een hevige bui iedereen verraste. Moonen had daarna amper twee heats de tijd om plekken goed te maken maar dat deed hij wel! Hij staat nu dertigste geklasseerd en kan in de prefinale van morgen nog wat plaatsen goedmaken om zich van een betere uitgangspositie voor de finale te verzekeren. Snelste man na de heats is de Brit Luke Milward.MiniMax: Belgen in de buik van het pak.

JuniorMax: Bran Vanderveken kansrijk
Bran Vanderveken is in de Rotax Junioren goed onderweg. Onze jonge landgenoot houdt zich goed staande tussen veel concurrenten en met een pak meer ervaring. De jongeman uit Tienen staat 26e in de tussenstand. Een plaats in de finale moet zeker mogelijk zijn als de prefinale van morgen niet te veel verrassingen kent. Vooraan heeft Cameron Nelson voorlopig de beste papieren in handen. De Brit gaat Casper Nissen en een sterk presterende Ties Van Wijk vooraf. De Nederlander komt uit voor het Belgische Bouvin Power!SeniorMax: Stevens sterk voorin.

DD2 & DD2 Masters: Weinig geluk voor de Belgen.
Werk aan de winkel in de DD2 en DD2 Masters, voor karts met twee versnellingen. Nicolas Guillaume reed een 41e tijd in de DD2 maar belandde daarna in het sukkelstraatje waarbij amper punten gescoord werden. Hij moet al rekenen op een mirakel om zich toch nog te kunnen plaatsen voor de finale. Ook de DD2 Masters moesten zich op dinsdag in moeilijke weersomstandigheden kwalificeren. De poleposition was voor Scott Howard, terwijl Carl Cleirbout een 29e tijd neerzette. De warme bakker staat ondertussen 26e maar blijft zoeken naar snelheid.E20 & E20 Masters: Christophe Adams voorlopig zesde.
Er is op de Grand Finals opnieuw plaats voor de volledig elektrische klasse E20 Senior en E20 Masters. In die laatste hebben we met Christophe Adams een Belgisch ijzer in het vuur met een voorlopige zesde plaats. De Brusselaar is daarmee opnieuw kanshebber op eremetaal, al zijn er nog twee wedstrijden te rijden.Er wacht de deelnemers morgen elks nog één race; de prefinale. Zaterdag treffen de 36 best geplaatsten elkaar dan een laatste keer in de finale en dan kennen we de kampioenen.
Foto's: Rotax Karting & Vic Van Campenhout
Tweet




























Tom Coronel