Belgium Racing met zegehonger naar openingsmanche Porsche Carrera Cup Benelux!
“Ik heb goede herinneringen aan Spa-Francorchamps, want vorig jaar kende ik een uitstekende seizoensstart nadat ik een pole neerzette en beide zeges pakte”, valt Dylan Derdaele zijn vader bij. “Ik besef echt wel dat dat een uitzonderlijke prestatie was en dat het moeilijk gaat zijn dat kunstje dit jaar over te doen, maar we gaan het wel proberen. Belgium Racing heeft deze seizoensopener tot in de details voorbereid en het grote verschil met 12 maanden geleden, is dat we nu een pak ervaring hebben met de Porsche 911 GT3 Cup type 992. Datzelfde geldt echter ook voor de concurrentie, dus we gaan het weekend verstandig aanpakken en vooral proberen om stevige punten te scoren.”
Naast Dylan Derdaele, keert ook een ander bekend gezicht terug naar de Porsche Carrera Cup Benelux. Belgium Racing zet namelijk een tweede exemplaar van de Porsche 911 GT3 Cup in voor Koen Wauters. “Door een drukke professionele agenda heb ik de voorbije acht maanden niet kunnen racen”, erkent de man die in het Belcar Endurance Championship en de Porsche Carrera Cup Benelux de kleuren van Ivanti verdedigt. “Samen met Belgium Racing hebben we enkele testen afgewerkt waarbij ik vrij snel terug in het ritme zat. Racen is als fietsen, dat verleer je niet. Door, naast mijn enduranceprogramma in Belcar, ook de sprintraces van de Porsche Carrera Cup Benelux te betwisten, hoop ik zo snel mogelijk de Porsche 911 type 992 volledig te doorgronden. Het niveau bij zo’n sprintraces ligt doorgaans hoog en ik zal heel blij zijn als ik zonder kleerscheuren de meet bereik, al droom ik stiekem toch ook wel van een ereplaats.”
Naast de Porsche Carrera Cup Benelux komen dit weekend ook de merkencups uit Duitsland en Frankrijk in actie op het mooiste circuit ter wereld. De bolides rijden evenwel hun afzonderlijke races. Voor de Porsche Carrera Cup Benelux betekent dat kwalificaties op vrijdag om 11u35 en de eerste race later die dag om 16u25. De start van race 2 wordt gegeven op zaterdag om klokslag 10u.
Persbericht Belgium Racing Team
Tweet