Silverstone: Nabeschouwing Enzo Ide
Enzo Ide: “Enerzijds zijn we altijd bij de les, met een wagen die goed is, een sterke strategie, maar anderzijds hangen we wel altijd tussen die vierde, vijfde en nu dus negende plaats. In de optiek van een kampioenschap is dat niet slecht, maar om echt vooraan te eindigen, komen we dus net altijd iets te kort. Ik zou geen sportman zijn als ik niet zou willen om echt vooraan te eindigen. De opdracht is nu om vanaf vanavond, tijdens de debriefing, over de wedstrijd in Paul Ricard en de testdag in Spa, die stappen te zetten die ons toelaten om tijdens de 24 Uur van Spa helemaal vooraan mee te draaien. De basis is er, maar we moeten nu zoals in een voetbalwedstrijd de afwerking op punt stellen.”
De race zelf in Silverstone begon op plaats 13 en Enzo Ide nam de eerste stint voor zijn rekening. De jonge West-Vlaamse belofte reed een strakke wedstrijd, kon enkele plaatsen goedmaken en legde zo de basis voor de punten die na 180 minuten werden gescoord.
Enzo Ide: “Ik heb in het begin iets te veel van mijn banden geëist en daarom kon ik er niet meer uithalen. De start met de Audi is eigenlijk altijd een heikel punt, want de wagen mist in vergelijking met de andere auto’s wat vermogen en dan moet je het onderste uit de kan halen om mee te blijven. Dat had dan weer zijn effect op de banden. Verder hebben we een foutloze race afgewerkt, met het gekende resultaat.”
Enzo Ide press
Tweet