Brands Hatch: “We kijken er enorm naar uit”


“Dat is een enorme waardering voor het kampioenschap”, aldus regerende Europees kampioen Anthony Kumpen. “Labonte heeft bovendien wel wat ervaring met road courses. En hij is niet de enige nieuwkomer: ook drievoudig Champ Car vice-kampioen Bruno Junqueira maakt in Brands Hatch zijn NWES-debuut. Het bewijst dat het niveau van het kampioenschap steeds hoger komt te liggen.”

Ook Stienes Longin blikt vol ongeduld vooruit naar de races in het graafschap Kent, al beseft de Leuvenaar dat een herhaling van zijn prestaties van Valencia – een podium in zijn allereerste race in Elite 1 – niet voor de hand ligt. “Net zoals voor Valencia leg ik me voor Brands Hatch geen druk op de schouders”, aldus Longin. “Ik doe gewoon mijn best en zie wel waar ik uitkom. Het resultaat van Valencia kwam er ook deels door de incidenten in de race, dat besef ik. Indien ik hier opnieuw een top-5 plaats zou kunnen veroveren, dan zal ik heel tevreden zijn.”

In Elite 2 is Justin Kunz de enige van het PK Carsport-duo die al over race-ervaring op de Britse omloop beschikt. Voor Guillaume Dumarey is het allemaal nieuw. “Ik heb wel deelgenomen aan de testdag van een paar weken terug”, licht Dumarey toe. “Toen kon ik ontdekken dat het een supermooi circuit is, heel goed onderhouden. Ik heb me laten vertellen dat er ook ontzettend veel toeschouwers naar Brands Hatch afzakken, dus dat is zeker iets om naar uit te kijken. Ik heb me er sinds Valencia wat op toegelegd om me fysiek nog beter voor te bereiden, ik hoop daar dit weekend de vruchten van te plukken.”
De races kunnen ook worden gevolgd via Fanschoice.tv (http://bit.ly/nweslive), volgens volgend uurschema:
Zaterdag 10 juni
Elite 1 Qualifying And Superpole: 10:20 AM CET
Elite 2 Qualifying And Superpole: 10:38 AM CET
Elite 1 Round 3: 2:25 PM CET
Elite 2 Round 3: 5:05 PM CET
Zondag 11 juni
Elite 1 Round 4: 2:30 pm CET
Elite 2 Round 4: 5:30 pm CET
PK Carsport Press
Tweet