De Porsche Sprint Challenge Benelux sluit eerste helft van het seizoen op het circuit van Assen af


“De Porsche Sprint Challenge Benelux staat open voor diverse types van competitiewagens van Porsche en iedereen komt bij ons aan zijn trekken, in een zeer open en fair-play competitie”, aldus Series Manager Lars Plato. “Zo zien we naast de diverse Porsche 911 GT3 Cup – Type 992 – en de Porsche Cayman GT4 RS in Assen ook weer een Porsche 911 GT3 Cup – Type 991 –, een wagen in de handen van Erik Geerts, ingezet voor AKG Motorsport. Het is het beste bewijs dat ook de – Type 991 – nog steeds een prima wagen is om op een leuke manier aan autosport te doen. ”
De opzet van de derde manche van de Porsche Sprint Challenge Benelux is uiteraard identiek aan de voorgaande wedstrijddagen, met alle actie op één dag, van de vrije training ’s morgens, over de kwalificaties tot de beide races van 30 minuten die in de vooravond eindigen. Tussendoor treffen de deelnemers en teamleden elkaar in een ontspannen sfeer in de paddock met een professionele ontvangst door de organisatie en een gezellige prijsuitreiking op het einde van de dag!
Sportief is het uitkijken naar de strijd vooraan tussen Niels Troost en Michael Cool, die samen al drie van de vier zeges wegkaapten, tegen één voor Jan Lauryssen die op Circuit Zolder als gastrijder zijn opwachting maakte.
De actie in Assen start om 9u00, met de kwalificatie om 11u40 en de start van beide races om 14u50 en 17u15.
Persbericht Porsche Sprint Challenge Benelux
Tweet