De vier laureaten zijn gekend, op naar Zolder!

"Naast het grote aantal deelnemers, wat aantoont dat autosport nog altijd tot de verbeelding spreekt, ben ik vooral blij met het enthousiasme dat de C1 New Drivers’ Challenge heeft opgewekt", zegt Léonard Licops, organisator van de C1 Racing Cup. "De partners hebben zich volledig ingezet en de deelnemers hebben zich respectvol aan de regels gehouden. Vandaag, na een theoretische sessie onder leiding van Gaël Frère, kregen de finalisten de kans om zelf achter het stuur te kruipen. Ze leerden een voertuig te beheersen op het circuit van het Centre de Maîtrise. De jury, die bestond uit François Jeukenne, circuitverantwoordelijke Hugues Thomas, Gaël Frère en ikzelf, heeft vervolgens de laureaten aangeduid."
Na afloop van het selectieproces kennen we nu de vier nieuwe namen die zullen verschijnen op de deelnemerslijst voor de zeven uur durende race die op 5 april op het Circuit van Zolder plaatsvindt: Pierre-Yves Voisin, Christophe Herbigneaux, Mathias Fievetz en Mirco Lai. Zij zullen het stuur delen van de C1 Racing Cup #274, ingezet door het team van David Drieskens.

Veel succes aan Pierre-Yves, Christophe, Mathias en Mirco, die de unieke kans krijgen om de race vanop het circuit te beleven in het kader van de C1 Racing Cup!
C1 Racing Cup
Tweet






























Michaël Damoiseaux