East Belgian Rally: Thierry Neuville laat Hyundai i20 WRC debuteren in Belgisch kampioenschap

Het palmares van de nieuwe East Belgian Rally werd geopend door Bernd Casier, die als vervanger van kersvers Belgisch kampioen Pieter Tsjoen de Ford Focus WRC08 in de bekende Structo-kleuren naar de zege stuurde. De editie van dit seizoen telt trouwens mee voor het Kampioenschap van Luxemburg.
Thierry Neuville laat de Hyundai i20 WRC debuteren in België

Nico: "We hebben deze East Belgian Rally in feite op dezelfde manier voorbereid als een manche van het Wereldkampioenschap. We hebben de proeven slechts twee keer verkend en tijdens de verkenningen onboardbeelden genomen om terug te bekijken. Een WK-wedstrijd of een manche van het BRC, dat maakt geen verschil. We bereiden elke wedstrijd op dezelfde manier voor."
Thierry: "Normaal zouden we wel makkelijk voor de andere WRC-piloten moeten zitten. We rijden met een officiële wagen uit het Wereldkampioenschap en ik zit veel meer aan het stuur van een WRC dan de piloten die het Belgisch kampioenschap rijden. Maar, toch eerst maar afwachten wat de wedstrijd brengt. Veel feesten zal er zaterdagavond niet bij zijn, want zondag gaat de voorbereiding op de Rally van de Elzas verder."
Kris Princen (Subaru Impreza WRC S12B): "Benieuwd hoe dicht we komen"

Foto's: RIP - BRC - WRC.com
Tweet