EBR: Verstappen op zucht van titel, Neuville dé grote ster in Sankt-Vith




Het is uiteraard ook uitkijken naar het duel tussen de jongeren, want zowel Jonas Dewilde (Citroën) als Thomas Martens (Citroën) komen aan de start. Zij kunnen elkaar naar een hoger niveau duwen richting een mooie ereplaats. en met vijftien Rally2-wagens aan de start zal het drummen worden in de top tien. Reken daar ook nog Loïc Pirot (Porsche 992) maar bij. Hij won bij zijn debuut met de wagen de Rallye de la Semois, begin september.
Ook op andere fronten wordt het spannend, zoals in Rally3 waar een titanenstrijd wacht tussen Christophe Merlevede, Tim Van Parijs en Benoit Verlinde. Ook de Stellantis Cup is drukbezet. Kan Lander Depotter zijn overmacht ook etaleren aan de andere kant van het land, na zijn klinkende winst in Roeselare?
Ook in de M-Cup wacht spanning. Daar laat een afwezige Franky Boulat de strijd om winst open voor de concurrentie. En ook bij de historics is het een drukke bedoening, met onder meer Oliver Breittmayer, Reiner Feltes, Marijn Hoens, Rainer Hermann, Geoffrey Leyon, Christophe De Leeuw, Guino Kenis en BK-leider Thomas Carlier.
Met ruim 90 wagens - slowly sideways nog niet meegeteld - is de EBR een voltreffer. Er wachten de deelnemers drie lussen van vier proeven. De laatste worden bijna in het donker afgewerkt. De winnaar rijdt om 20.46 uur over het podium.
Foto: Davy Degryse & BRC-BFO
Tweet





























Pascal Deckers