GT4 Belgium Cup: Voorbeschouwing van de organisatoren op het NRF
In hetzelfde team beschikt ook Jamie Vandenbalck – vorig jaar met een KTM actief in de GT4 European Series – over een BMW M4. Braziliaan Luiz Floss wordt zijn teammaat. De ervaren Sven Van Laere ziet de GT4-reglementering wel zitten, net zoals de McLaren 570S van Las Moras Racing by Equipe Verschuur. Van Laere werkt het hele seizoen af aan de zijde van de Nederlandse Liesette Braams.
Naast deze drie rijders die bij een buitenlands team een zitje wisten te versieren wordt ook de terugkeer van Selleslagh Racing Team in een door SRO Motorsports Group georganiseerd kampioenschap met open armen onthaald. De Belgische renstal laat drie Mercedes AMG GT4 rijden, met enkel Belgische rijders aan het stuur. Eén van de bolides wordt bestuurd door snelle kerel Sam Dejonghe en jonge wolf Grégory Eyckmans, die zo goed als letterlijk in zijn achtertuin rijdt. Een in de gaten te houden duo!
Nicolas Vandierendonck, vice-kampioen van de Blancpain GT Sports Club 2016 met een Corvette C6 uit de SRT-ateliers, stelt opnieuw zijn vertrouwen in het team van Patrick en Niels Selleslagh. Ook teammaat Johan Vannerum kent het SRT-team door en door. Zal hen dat toelaten om voorin mee te draaien in de GT4 Belgium Cup?
Tenslotte is er nog Louis-Philippe Soenen, aan het stuur van de derde ‘Belgische’ Mercedes AMG GT4. De zakenman, in het verleden actief in de Blancpain GT Series Endurance Cup en Blancpain GT Sports Club, maakt gebruik van het reglementspunt dat Bronze-rijders toelaat alleen te rijden.
De kwalificaties, onderverdeeld in twee delen, worden op zaterdagochtend verreden, van 10u20 tot 11u10. Nadien staan er twee races van een uur – met een verplichte pitstop halverwege – op het programma van deze eerste meeting van de GT4 European Series en de GT4 Belgium Cup. De eerste start wordt op zaterdag om 16u45 gegeven, de tweede om 10u55 op zondag. See you in Zolder!
GT4 Belgium Cup press
Tweet