Gulf 12H: Mercedes in de spits tijdens vrije trainingen
Gilles Magnus maakt dit weekend kans op de overwinning tijdens de finale van de IGTC (Intercontinental GT Challenge), maar dan moet het straks wel beter dan tijdens de vrije trainingen. In de eerste sessie reed de jonge Antwerpenaar naar de negentiende tijd in de Audi van Saintéloc, die hij deelt met Simon Gachet en Lucas Légeret. Vervolgens tikte hij als veertiende aan.
Tom Boonen (Porsche - Saalocin Racing) eindigde een stuk verderop, maar hij kan zich vooral optrekken aan de vierde tijd in de GT3 Am-klasse van de eerste sessie. Laurent de Meeus, de derde Belg aan de start in een Ferrari 488 GT3 van AF Corse, werd dan weer zesde in diezelfde categorie, maar dan in de tweede sessie.
Veel tijd om uit te blazen hebben de teams niet, want om 14 uur Belgische tijd wordt het startschot gegeven van de vierdelige kwalificatiesessie, die live te bekijken is via het Youtube-kanaal van de organisator.
--- Uitslag Gulf 12 Hours 2022 - Free Practice 1 ---
--- Uitslag Gulf 12 Hours 2022 - Free Practice 2 ---
Foto: Martijn Wouters
Tweet