van der Horst

Haas RT verruilt Audi voor BMW

Haas RT - BMW M4 GT3 EVO
Haas RT - BMW M4 GT3 EVO
In de 24 Hours of Spa kwam Haas RT nog aan de start met de vertrouwde lichtblauwe Audi R8 LMS GT3 EVO II, maar het werd de laatste race voor de wagen. Haas RT schafte zich een BMW M4 GT3 EVO aan die al volgend weekend wordt ingezet bij de Michelin 12H Nürburgring, een manche van de 24 Hours Series.
Haas RT - Audi R8 LMS GT3 EVO II
Haas RT - Audi R8 LMS GT3 EVO II
Met de aanschaf van de BMW M4 GT3 EVO zet Haas RT een belangrijke stap in de professionalisering van het team. Het team bouwde de laatste jaren veel ervaring op met de Audi R8 LMS in de endurance wedstrijden. Maar met de technische samenwerking met BMW toont het team zijn ambitie om zich verder te ontwikkelen. Met de BMW richt het team de blik resoluut naar de toekomst. De namen van de rijders die de BMW op de Nürburgring zullen besturen worden later bekendgemaakt.

Foto's: Haas RT & Niels Vaeck
 



Dit artikel werd gepubliceerd door Niels Vaeck in 24H Series op dinsdag 30 juni 2026 en is tevens terug te vinden in onze autosportkalender bij de meeting 12H Nürburgring.
  • St. Paul Raceteam

Copyright 2000-2026 Autosport.be - Contacteer ons