Henri-Constant Kumpen behaalt de titel in X30 Mini Rookie-klasse


De prestaties van Henri-Constant Kumpen komen ook uitgebreid aan bod in de VTM GO-reeks ‘The Long Road Home’. Vooral de vijfde aflevering draait rond de jongste telg van de racedynastie.
Terwijl Henri-Constant zich in Mariembourg naar de Benelux-titel vocht, probeerde vader Anthony zich op zijn opdracht te concentreren. “En dat was niet altijd makkelijk”, geeft de Hasselaar grif toe. “Bij zowat al zijn races ben ik er ter plaatse bij, maar dit weekend was dat onmogelijk. Toen ik in de uitloopronde van mijn tweede NASCAR-race zat, vroeg ik over de radio al hoe het in Mariembourg zat. Gelukkig hebben we de kartfinale samen met het hele team op de livestream kunnen bekijken.”

Eén en ander betekent dat Kumpen in de tussenstand nu op de vierde plaats staat, op 23 punten van de leider. Er is nog één weekend te gaan: de seizoensfinale in Zolder, waar dubbele punten kunnen worden gescoord.
“Ik ben vast van plan om voor mijn thuisrace de puntjes op de i te zetten en met een perfecte voorbereiding naar de finale te trekken”, stelt Kumpen vastberaden. “Als ik de twee races weet te winnen, maak ik op zijn minst al 20 punten goed. Een derde Europese NASCAR-titel zit er dus nog zeker in. We zijn vast van plan om ook op zondagavond 15 oktober een feestje te bouwen.”
Racemail Press
Tweet