Jaap van Lagen verdedigt zijn titel in de Porsche Carrera Cup Benelux


Van Lagen: “Ik ben blij dat ik nog een seizoen bij Team RaceArt in de Porsche Carrera Cup Benelux kan rijden. Vorig jaar hebben we natuurlijk een mooi, succesvol seizoen met elkaar beleefd. Ik heb er enorm veel zin in om mijn titel te verdedigen. Ik verheug me er ook op om aan de slag te gaan met Joep en Arthur, onze twee rookies. Ik wil Roger Grouwels bedanken voor de mooie aanbieding en het vertrouwen. Hopelijk kunnen we het succes van afgelopen jaar herhalen.”
Van Lagen krijgt komend seizoen met Peters en Breedveld twee jonge talenten naast zich. Beide coureurs hebben het afgelopen seizoen successen behaald in Porsche GT4-wagens en maken nu de stap omhoog naar de Carrera Cup Benelux.

Peters: “Ik kan niet wachten om samen met Team RaceArt het volgende hoofdstuk van mijn carrière te schrijven in de Porsche Carrera Cup Benelux. Mijn tijd in GT4-wagens heeft me gevormd tot een betere, consistentere coureur en ik ben klaar om de volgende stap te zetten. Het wordt een grote uitdaging, maar ik heb er zin in. Ik kijk er ook naar uit om samen te werken met Jaap, een legende in de Porsche-racerij, en met mijn mede-rookie Joep."
Breedveld, eveneens nieuw bij het team, komt samen met Peters uit in het Rookie-klassement. De 19-jarige coureur is de regerend GT4-kampioen in de Porsche Sports Cup Deutschland en maakt ook zijn debuut in de Carrera Cup-racerij.
“Racen in de Carrera Cup Benelux is voor mij een kinderdroom die werkelijkheid wordt, en om dat samen met RaceArt te doen is de kers op de taart. Ik ben trots dat ik onderdeel mag zijn van zo'n prestigieus team met prachtige resultaten, en ik ga er alles aan doen om bij te dragen aan hun successen! Na mijn winst in de Porsche Sports Cup Deutschland is dit het perfecte moment om de overstap te maken naar de GT3 Cup-auto. Ik kijk er naar uit om dit jaar zoveel mogelijk te leren en om een betere rijder te worden. Ik kan niet wachten tot het seizoen in april van start gaat!”
Voor Van Lagen, Peters en Breedveld begint het seizoen met de officiële test- en mediadag op Circuit Zandvoort op 7 april. De openingsronde vindt dan een maand later plaats op Spa-Francorchamps, waar de Carrera Cup Benelux als vanouds deel uitmaakt van het voorprogramma van het FIA World Endurance Championship. Na Spa doet het kampioenschap nog Zandvoort, Imola, Assen, Hockenheim en Zolder aan.

Persbericht Team RaceArt
Tweet





























Pieter Dubois