Top vijf plaatsen voor landgenoten in Sarno

Mini U10: Vierde plaats voor Kumpen, Venant blijft leider.
Antoine Venant blijft leider in de Mini U10 klasse. Onze landgenoot kende geen vlekkeloos weekend in Sarno maar kan teren op twee prima eerste wedstrijdsweekends om alsnog leider te blijven. Wie wel in strijd was om het podium was Henri Constant Kumpen. De Limburger lijkt goed hersteld te zijn van een brandwonde aan zijn rechterhand en deed in de finale mee om de knikkers. Daarin viel hij net naast het podium, zijn tweede vierde plaats van het seizoen. Winst was er voor Maximus Unt.Mini: Rousseau pakt zijn eerste van het seizoen.

OK-Junioren: Van Langendonck bevestigd met vierde plaats.
Na zijn podium, twee weken geleden in Franciacorta, was het voor Dries Van Langendonck zaak om zijn goede vorm te bevestigen. De Energy Corse fabrieksrijder slaagde daar opnieuw in met een vijfde plaats in de finale, waarna hij na een straf voor Drummond nog een plekje opschoof. De zege was voor Salim Hanna Hernandez die meteen de nieuwe leider in de tussenstand is, voor Dries Van Langendonck die nog steeds in de running is voor de titel.OK: Zege voor Coluccio, top vijf voor Strauven.
Na twee moeizame weekends was het vandaag eindelijk prijs voor Luigi Coluccio. De Italiaan won een spannende OK finale voor Rene Lammers en Luis Egozi. Die laatste blijft voorlopig afgetekend leider in de tussenstand met Lammers op P2. Thomas Strauven kende een prima weekend in Italië. Onze landgenoot lijkt op de goede weg en tekende voor een vijfde plaats waardoor hij een sprong naar de veertiende plaats in de tussenstand maakt.KZ2: Eerste zege voor Freddie Slater.

Foto's: WSK Promotion
Tweet