Misano: Derde seizoenszege voor Stienes Longin en Nicolas Saelens



“Het liep lekker, ja”, glimlachte Guelinckx. “Ik kwam heel wat dichter in de buurt van de rondetijden van Bert, en dat is altijd een goede zaak.”
Ook de tweede race werd op zaterdag verreden, net voor het ondergaan van de zon. De temperatuur lag nog hoger dan ’s ochtends en het kwik flirtte met de dertig graden. In de openingsfase vochten Bert en Stienes Longin een duel op het scherp van de snee uit.
“Stienes wist me uiteindelijk te passeren, maar de grootste handicap volgde tijdens de rijderswissel”, vervolgt Bert. “Omdat we telkens op het podium finishen, krijgen we bij elke pitstop ook een extra straftijd. Dat zorgt er voor dat we tijdens de tweede wedstrijdhelft altijd moeten achtervolgen.”

“Dit doet ontzettend veel deugd, ja”, stelde Nicolas Saelens met een brede grijns. “We reden hier samen een sterke wedstrijd en we hebben nu drie overwinningen achter onze naam staan. Niet slecht, denk ik.”

Persbericht PK Carsport
Tweet