Monza: Ean Eyckmans scoort belangrijke punten, Thomas Strauven blijft progressie maken

Op het beroemde Autodromo Nazionale Monza ontbrak het de coureur van het RACB National Team echter aan de nodige scherpte om mee te strijden voor de topposities. "Het hele weekend ontbrak het ons aan vermogen, wat een probleem is op een circuit met veel rechte stukken", legde hij uit.

Thomas Strauven bevestigde op zijn beurt de progressie die hij in Imola al liet noteren. Door als zevende te finishen in Race 1 scoorde de Hasselaar voor de vierde race op rij punten.
“Over het algemeen was het een degelijke race”, aldus de Griffin Core by Campos Racing-rijder. “Ik had een goede start vanaf de tiende plaats en vocht voor een plek in de top 5, wat aantoont dat ik de snelheid in huis had. In het heetst van de strijd moest ik helaas wat breed gaan, waardoor ik een paar posities verloor. Daarna heroverde ik in de laatste ronde de zevende plaats, na een geweldig duel met Ean.”

De twee rijders van het RACB National Team richten zich nu op de tweede helft van het seizoen. De volgende manche staat gepland van 11 tot en met 13 september op Silverstone.
Persbericht RACB National Team
Tweet




























Pascal Deckers