NASCAR Finals: D’Ieteren Luxury Performance by NGT goed voor winst en zege in de slotrace van de Porsche Endurance Trophy Benelux



“We hebben dit seizoen tweemaal gewonnen en stonden telkens op het podium”, vertelden de nieuwe kampioenen in koor. “We zijn enorm blij met deze titel, met dank ook aan D’Ieteren Luxury Performance en het team NGT Racing. Dit was een seizoen dat echt zeer goed verlopen is en waaraan we beiden een mooie herinnering overhouden.”

Belgium Racing had aan die vierde plek voldoende voor de tweede plaats in het kampioenschap, voor ART Racing met Christoff Corten, in 2022 nog kampioen in de Porsche Endurance Trophy Benelux.

Belgium Racing was met Michael Cool en Brent Verheyen ook goed voor de vijfde plaats in de race, terwijl de familie Meurrens in de kleuren van MM Racing de zesde stek opeiste.

Persbericht Porsche Endurance Trophy Benelux
Tweet






























Leo van Sande