Nieuwssprokkels uit de endurance racerij, week 35


*** Antonio Serravalle zag zijn zitje in het WEC verdwijnen met het plotse vertrek van Isotta Fraschini, maar heeft wel de nodige indruk gemaakt in de paddock. De Canadees zal namelijk fungeren als reserve-piloot bij Proton Competition in het FIA WEC. Zijn voornaamste taak zal het testen zijn van de wagen en de nodige voorbereidingen treffen voor 2025, maar eveneens klaarstaan om in te vallen in de laatste twee wedstrijden van het seizoen. Hiermee maakt hij ook een kans op een zitje voor volgend jaar, gezien Proton Competition met twee Porsche 963's wil aantreden in het WK uithouding.


*** Volgens Sportscar365 wordt er, volgens verschillende bronnen, verwacht dat Hyundai volgende maand hun plannen om mee te dingen in de prototypes bekend maakt. Er waren al geruchten dat het Koreaanse merk zich ook op een LMDh wilde storten, maar dit zou vanaf volgende maand realiteit worden. Het zou gaan over een programma in zowel het FIA WEC als IMSA. Overigens blijft het daar niet bij, want in één teug zou men ook een gloednieuwe GT3 introduceren, die gebaseerd is op een toekomstige wagen van Genesis, een dochtermerk van Hyundai.






Foto's: Gert Starckx - Super GT - GT4 America - Racing International Photography - Thomas Smets - 2 Seas Motorsport - NLS
Tweet






























Pieter Dubois