Porsche Endurance Trophy Benelux: Een terugblik op het voorbije seizoen


Ondanks vier podiumplaatsen konden Wim Meulders en Rik Renmans (deze laatste was afwezig tijdens de 24 Uur van Zolder) de nieuwe kampioenen nooit echt bedreigen. Maar hun mooie regelmaat werd in de Porsche Endurance Trophy beloond met een zilveren medaille voor Wim Meulders!
Door de eerste... en laatste wedstrijd van het seizoen te winnen was John de Wilde bij de enkele races waar hij zijn opwachting maakte steevast één van de smaakmakers. De rijder van de Speedlover Porsche moest zich uiteindelijk tevreden stellen met het laagste podiumtrapje in de eindstand.
Achter Rik Renmans, vierde in het kampioenschap, vervolledigt Frank Beliën de top-5, dankzij een tweede plaats in de 24 Uur van Zolder. Maar de zware crash tijdens de Zolder Superprix hielp een groot deel van het seizoen dat hij met zoon Christophe had gepland om zeep. Reken er maar op dat ze in 2020 revanche willen nemen!
Noteren we nog de zesde plaats van Fred Bouvy en Damien Coens, aan het begin van het seizoen met hun No Speed Limit 911 GT3 Cup winnaars van twee races.
Cayman Clubsport Klasse: meesterlijke familie Redant
Samen met zonen Ayrton en Yannick domineerde Bert Redant de Cayman Clubsport Klasse. Het familiale trio van RED ANT Racing wist bij de eerste zeven wedstrijden telkens op het podium te finishen, waarvan vier keer op het hoogste trapje. Hun voorsprong in de stand was zo groot dat ze het zich konden veroorloven niet te starten in de slotrace in Assen.

Wat brengt de toekomst voor de Porsche Endurance Trophy Benelux?

Porsche Endurance Trophy Benelux
Tweet