RACB National Team mikt op de jeugd


Voor de twee Belgen wordt het hun laatste seizoen in het karten, voor ze de stap richting eenzitterij zetten. “Om ze zo goed mogelijk daarop voor te bereiden zullen ze in de tweede helft van het seizoen allebei meerdere testdagen met een Formule 4 afwerken”, bevestigt Geoffroy Theunis.
In de rallysport vertegenwoordigt Thyrsa Eertmans, de recente laureate van het Rally Girls Stuurwiel, ons land, zowel in het buitenland (met een elektrische Corsa in de ADAC Opel Electric Rally Cup) als bij ons, in meerdere manches van het Belgian Rally Championship aan het stuur van een Clio Rally5.

Nog steeds met de toekomst in het achterhoofd organiseert het RNT aan het eind van het seizoen een nieuw Rally Stuurwiel. Bij de vorige editie, in 2019, kwam Tom Rensonnet als laureaat uit de bus. Dit jaar draagt Tom dan wel niet langer de RNT-kleuren, hij wordt wel één van de coaches van het team, en zal net als Marc Duez, Bas Leinders en Bertrand Baguette zijn ervaring ten dienste van de jonge talenten stellen.
Persberich RACB National Team
Tweet