Red Bull Ring: Q1 Trackracing blijft met Dirk Schouten aan de leiding van de Porsche Carrera Cup .

“Dat klopt”, bevestigt teammanager Nicolas Vandierendonck. “Het was zeker geen makkelijk weekend, maar onze gedachten gaan ook uit naar alle mensen hier in Oostenrijk voor wie het noodweer voor veel ellende heeft gezorgd. Dan viel onze opdracht al bij al nog mee.”
De opdracht in Oostenrijk was drieledig, met name het verdedigen van de leidersplaats in het kampioenschap van Dirk Schouten, het verstevigen van de eerste plaats bij de teams en het leerproces van Valters Zviedris bij de rookies verderzetten.

Heel andere gegevens op zondag
Met een opdrogende, maar koude piste, vormde de race op zondag een heel andere opdracht en die werkte Dirk Schouten weer perfect af. De Nederlander werd tweede, reed een zeer intelligente wedstrijd en scoorde zo opnieuw heel wat belangrijke punten in de titelstrijd. Hij leidt nu met een stevige bonus op zijn dichtste achtervolgers. Voor Niels Langeveld en Valters Zviedris werd het meer complexe race, die buiten de top 10 eindigde.
Afspraak nu op 11, 12 en 13 oktober op Circuit Zolder voor de finale van de Porsche Carrera Cup Benelux!
Persbericht Q1 Trackracing
Tweet





























Hans Verhelst