Spa Six Hours: Spanning op alle fronten binnen de Belcar Historic Cup 'powered by St. Paul'

Dieter Kuijl gaat voor titelverlenging in platform 1


Ook Christoph Roessle is nog niet uitgeteld in het titeldebat met zijn Ford Escort RS 2000 MK1. Tijdens het New Race Festival ging hij huiswaarts met een brilscore en dus heeft hij zijn schrapresultaten reeds opgesoupeerd. Als hij de laatste vier races kan finishen in de top van het veld, dan kan hij nog meedingen voor de titel.
Gust Van Haelst heeft de beste kaarten in platform 2
Platform 2 is voorbehouden voor wagens met een bouwjaar tussen 1/1/1947 en 31/12/1981, maar deze maken gebruik van technische evoluties en hebben geen FIA paspoort, maar een NTP of nationaal technisch paspoort. Niet dezelfde periode als voor FIA-wagens uit platform 1 dat door de FIA een tijdje geleden werd opgetrokken naar eind 1990. Voor het Belgisch kampioenschap zou het verschil immers te groot zijn en blijft de limiet voor platform 2 tot eind 1981.



Spannende strijd in platform 3





Kan VR Racing een vervolg breien aan de zegereeks en zich verzekeren van de titel?



De wedstrijden binnen de Belcar Historic Cup starten met een kwalificatie op donderdag 29/09 van 16.20u tot 16.50u. De eerste race is op vrijdag 30/09 van 17.00u tot 17.30u. De tweede race van het weekend is op zaterdag van 12.50u tot 13.20u.
Het hoogtepunt van het weekend is de Spa Six Hours, een endurance wedstrijd over zes uren met schitterend historisch materiaal en waarin ook heel wat piloten uit de Belcar Historic Cup aan de start komen. Deze race start om 15.50u en wordt in donkere omstandigheden afgevlagd om 21.50u.
Foto's: Niels Vaeck / Bravo Racing-David Noels / Erik Bruynoghe
Tweet