van der Horst

Supercar Madness: Opnieuw winst voor Jan Ooms in de Supercar Challenge

Jan Ooms
Jan Ooms
Het was de Domec Racing Radical SR8 van Toon Hungenaert/Jarne Geussens die in de tweede race van de Supercar Challenge als eerste over de finishlijn. Maar de wagen werd na de race gediskwalificeerd en zo ging de winst voor een tweede maal op rij naar Jan Ooms (Q1 Trackracing Porsche 911 GT3 Cup). In de Sport klasse was er ook een Belgische zege met winst voor de Traxx Racing Alpine van Chris Voet en Bart van den Broeck.
  • Prospeed Competition
Toon Hungenaert/Jarne Geussens - DOMEC Radical SR8
Toon Hungenaert/Jarne Geussens - DOMEC Radical SR8
De Q1 Trackracing Porsche startte van op de pole maar al snel kwam de Radical van Toon Hungenaert en Jarne Geussens opzetten en ging aan Ooms voorbij. De gele proto nam steeds meer voorsprong en kwam als eerste over de meet. Later werd de winnaar uit de uitslag geschrapt en ging de zege alsnog naar jan Ooms. De Speedlover Porsche van Rik Renmans/Wim Meulders pakte alzo de tweede plaats, de laatste podiumplaats was voor de Koopman Racing BMW M4 GT4 van Patrick de Vreede en Rogier de Leeuw, die tevens primus was in de SuperSport+ divisie.
 
Traxx Racing - Alpine A110
Traxx Racing - Alpine A110
De BMW 3.5 ST van Robert van den Berg en Sandra van der Sloot, die zaterdag nog de strijd moest staken, won ditmaal in de SuperSport klasse en werd vijfde algemeen. Mathias Beke en Didier Rousseau werden met de Q1 Trackracing Porsche Cayman GT4 CS vijfde in de klasse. In de Sport divisie wisten ditmaal Chris Voet en Bart van den Broeck (Alpine A110) de verschillende Zilhouettes achter zich te houden en mochten op het hoogste podiumtrapje plaatsnemen.

Foto's: Niels Vaeck
 



Dit artikel werd gepubliceerd door Niels Vaeck in Supercar Challenge op zondag 13 juli 2025 en is tevens terug te vinden in onze autosportkalender bij de meeting Supercar Madness.
  • Powercars

Copyright 2000-2026 Autosport.be - Contacteer ons