Truck GP: Opnieuw podium voor Longin, Longin en Guelinckx


Vierentwintig uur later kon Bert Longin er al opnieuw een beetje om lachen. “We zijn winnaars, hé”, grijnst de Leuvenaar. “Voor ons telt enkel de eerste plaats. En aangezien we er nu al een paar keer heel dicht bij zijn gekomen, wordt die wil om te winnen iedere race groter. Maar het gaat ons binnenkort wel eens lukken, daar ben ik van overtuigd. Waarom niet al bij de volgende wedstrijd, over minder dan twee weken in Francorchamps?”


Helaas sloeg de motor aan voor de tankslang was losgekoppeld, en dat is verboden door het reglement. De sanctie werd uitgesproken toen Stienes Longin al aan het stuur zat.
“Ik was van plan om het laatste half uur tegen kwalificatietempo af te werken, om zo de leiders onder druk te zetten”, legt Longin uit. “Men weet maar nooit wat er dan kan gebeuren. Maar toen kreeg ik het nieuws dat ik een drive-through moest afwerken. Einde zegekansen meteen. Jammer.”

Die derde manche van het Belcar Endurance Championship wordt op 5 en 6 juli afgewerkt in Spa-Francorchamps, in het voorprogramma van de immer populaire 25 Hours Fun Cup.
Persbericht RaceMail Press
Tweet