WRC: Rovanperä krijgt derde kans voor eerste titel in Nieuw-Zeeland

Nieuw-Zeeland moet de Fin wel liggen met die glooiende wegen op donkere gravel, net zoals Ott Tänak die de Fin deze zomer nog aftroefde in de Rally van Finland. Voor de meeste rijders is Nieuw-Zeeland nieuw, wat zeker een voordeel is voor Rovanperä, die wel opnieuw als eerste de baan op moet. Weinig rijders waren er in 2012 ook al bij, maar bijvoorbeeld Neuville eindigde er in 2012 wel mooi vijfde.

In WRC2 ontbreken zowat alle toppers en lijken we op weg naar een duel tussen thuisrijder Hayden Paddon en de moedige Pool Kajetan Kajetanowicz.
Het wordt niet makkelijk om de rally te volgen door het uurverschil. De shakedown staat woensdagavond om 22 uur Brusselse tijd op het programma. Tijdens het ontbijt donderdag kan er gekeken worden naar de openingsproef in Auckland, donderdagavond in Nieuw-Zeeland. Wie de afsluitende Power Stage wil zien, moet de wekker zetten om 4.18 uur zondagochtend.
Foto: Davy Degryse - RIP & Toyota Gazoo Racing
Tweet