ELMS telt 44 deelnemers dit jaar
De LM P2 klasse kent wat meer afwisseling alhoewel ook hier Ligier met zes eenheden het best vertegenwoordigde merk is. Naast vijf ORECA’s bestaat de categorie verder nog uit twee Gibson’s, een BR01 en één Morgan.
Geen Corvette meer in de GTE klasse waar Ferrari meer dan helft van het deelnemersveld levert. Twee Aston Martin’s en twee Porsche’s moeten voor weerwerk zorgen.
Van 23 tot 25 september is de ELMS te gast op het circuit van Spa-Francorchamps.
Deelnemerslijst ELMS 2016:
LM P2 klasse:
Gibson 015S-Nissan #1 – Greaves Motorsport : Hirsch
Oreca 05-Nissan #21 – DragonSpeed : Hedman
Ligier JS P2-Judd #22 – So24 ! by Lombard Racing : Lombard-Capillaire
Ligier JS P2-Nissan #23 – Panis-Barthez Compétition : Barthez
Ligier JS P2-Nissan #25 – Algarve Pro Team : Munemann
Ligier JS P2-Judd #28 – IDEC Sport Racing : Lafargue
Morgan-Nissan #29 – Pegasus Racing : Taittinger-Roussel-Schell
BR01-Nissan #32 – Team Courage : Wirth
Oreca 05-Nissan #33 – Eurasia Motorsport : de Bruijn-Gommendy-Jun Jin
Oreca 03R-Judd #34 – Race Performance : Leutwiler
Gibson 015S-Nissan #38 – G-Drive Racing : Dennis-Dolan-van der Garde
Ligier JS P2-Nissan #40 – Krohn Racing : Krohn
Ligier JS P2-Nissan #41 - Greaves Motorsport : Rojas
Oreca 05-Nissan #46 - Thiriet by TDS : Thiriet-Beche
Oreca 03R-Nissan #48– Murphy Prototypes : Murphy
LM P3klasse:
Ligier JS P3-Nissan #2 – United Autosports : Brundle-Guasch
Ligier JS P3-Nissan #3 – United Autosports : Patterson-Bell
Ligier JS P3-Nissan #4 – Oak Racing : Merlin
Ligier JS P3-Nissan #5 – SVK by Speed Factory : Fuster
Ligier JS P3-Nissan #6 – 360 Racing : Woodward
Ligier JS P3-Nissan #7 – Villorba Corse : Lacorte-Sernagiotto
Ligier JS P3-Nissan #8 – Race Performance : Leutwiler
Ligier JS P3-Nissan #9 – Graff Racing : Trouillet-Petit-Guibbert
Ligier JS P3-Nissan #10 – Graff Racing : Rayhall-Falb-Corliss
Ligier JS P3-Nissan #11 – Eurointernational : Peroni
Ligier JS P3-Nissan #12 – Eurointernational : Palmer
Ligier JS P3-Nissan #13 - Inter Europol Competition : Smiechowski
Riley-Ave AR-2-Nissan #14 - Murphy Prototypes : Ave
Ligier JS P3-Nissan #15 – RLR Msport : Yusuf-Dons-Warburton
Ligier JS P3-Nissan #16 – Panis-Barthez Compétition : Debard
Ligier JS P3-Nissan #17 – Ultimate : Lahaye
Ligier JS P3-Nissan #18 – M. Racing YMR : Laurent
Ligier JS P3-Nissan #19 – Duqueine Engineering : Hallyday-Droux-Lunardi
Ligier JS P3-Nissan #20 – Duqueine Engineering : -
Ligier JS P3-Nissan #24 – Oak Racing : Nicolet
GTE klasse
Ferrari 458 Italia #51 - AF Corse : Perazzini
Ferrari 458 Italia #55 - AF Corse : Cameron
Ferrari 458 Italia #56 – AT Racing : Talkanitsa
Aston Martin Vantage #59 – TDS Racing : Dermont-Perera
Ferrari 458 Italia #60 – Formula Racing : Laursen
Ferrari 458 Italia #76 - JMW Motorsports : Smith
Porsche 911 RSR #77 - Proton Competition : Seefried
Porsche 911 RSR #88 - Proton Competition : Roda
Aston Martin Vantage #99 – Aston Martin Racing : Howard
Foto's: ELMS & Onroak Automotives
Tweet