van der Horst

24H Zolder: Dylan Pereira: "Voelde in mijn outlap al dat ik de pole kon pakken"

Ajith - RedAnt Racing - Porsche 911 GT3 Cup
Ajith - RedAnt Racing - Porsche 911 GT3 Cup
Dylan Pereira plaatste voor het tweede jaar op rij zijn RedAnt Racing Porsche 911 GT3 Cup op de pole voor de 24 Hours of Zolder. De Luxemburger dook dit jaar als enige onder de psychologische grens van anderhalve minuut en zette zo de concurrentie op een flinke achterstand. De voormalige Porsche Super Cup-kampioen streed met het mes tussen de tanden, vermeed ei zo na de bandenstapel in de Thierry Boutsen Chicane en kwam met meer dan een halve seconde bonus op de concurrentie over de finish.
Dylan Pereira
Dylan Pereira
Dylan Pereira: "Dit is een fantastisch resultaat. Schitterend om Ajith - RedAnt Racing opnieuw de pole te bezorgen. Ik voelde in mijn outlap al dat de wagen goed lag en had daardoor het vertrouwen om vanaf het begin van de ronde aan te vallen. Ik zag tijdens mijn snelle ronde enkele regendruppels, maar dat speelde geen rol van betekenis. Het was nog even warm in de chicane, maar ik had zoveel vertrouwen. Bedankt aan het team om me zo'n fantastische wagen te bezorgen en nu de volle focus op de 24 Hours of Zolder!"



Foto's: Georges De Coster & Marnik Mouchaers



Dit artikel werd gepubliceerd door Martijn Wouters in Belcar Endurance op vrijdag 28 augustus 2026 en is tevens terug te vinden in onze autosportkalender bij de meeting 24 Hours of Zolder.
  • Powercars

Copyright 2000-2026 Autosport.be - Contacteer ons