24H Zolder: RedAnt Racing ondanks druk programma toch aan de start van de 24 Uur van Zolder

En toch wou Bert Redant er in Zolder bij zijn. “Toen ik zag wie er op de deelnemerslijst stond, begon het toch wat te kriebelen”, stelt Redant, die in 2013 zelf de enduranceklassieker op zijn naam schreef. “En dus hebben we ons toch ingeschreven. Weliswaar maar met één wagen, uiteraard een Porsche, voor onze vaste 24H Series-crew van Ayrton, Yannick, Kobe en Kenneth (viervoudig winnaar in Zolder, red.), die het gezelschap krijgen van Dylan Pereira.”

Maar Bert Redant blikt liever vooruit dan terug, en de deelname aan de 24 Uur van Zolder 2025 krijgt dan ook – letterlijk en figuurlijk – een speciaal tintje. “Met ROWE Oil hebben we een nieuwe partner, inderdaad”, besluit Redant. “Zolder leek ons de ideale gelegenheid om dat officieel aan te kondigen, en de kleuren van ROWE Oil zullen dan ook prominent aanwezig zijn op onze Porsche.”
De 24 Uur van Zolder begint traditioneel op woensdag 27 augustus met een parade richting het Heldenplein, op donderdag 28 augustus volgen dan de vrije trainingen, kwalificaties en Superpole. De 24-uursrace start op zaterdag 30 augustus om 16 uur.
Persbericht Racemail Press
Tweet





























Christophe Ryheul