De C1 Racing Cup uitgerust met banden van Zeknova Tires in 2025!

“Volgens de eerste inschattingen is de kwaliteit van de Zeknova-compound identiek aan die van de banden die tot vorig seizoen werden gebruikt”, zegt Léonard Licops, verantwoordelijk voor C1 Racing Teams. “Het spreekt voor zich dat de zeven uur durende race in Zolder zal dienen als een ultieme test. De C1 Racing Cup kijkt er in ieder geval naar uit om deze samenwerking met Zeknova Tires aan te gaan!”

“Praktisch gezien krijgt elk team in Zolder acht identieke banden geleverd”, vervolgt Léonard Licops. “Dankzij een overeenkomst met CB Events Racing, het team van Caren Burton, zal de montage ter plaatse gebeuren. Deze service wordt aangeboden door C1 Racing Teams. Tegen de tweede race van het seizoen, in het laatste weekend van mei op Magny-Cours, zal de levering van de C1 Racing Cup door Zeknova Tires volledig op kruissnelheid zijn.”
Met het C1 Racing Cup-logo dat vanaf dit seizoen 2025 trots op de zijwanden van de speciaal ontwikkelde banden prijkt, is één ding zeker: Zeknova Tires neemt deze fulltime samenwerking bijzonder serieus!
See you in Zolder…
C1 Racing Cup
Tweet