van der Horst

FEBO Nieuwjaarsrace: SpeedLover grijpt naast de zege

SpeedLover - Porsche 992 GT3 Cup
SpeedLover - Porsche 992 GT3 Cup
Verleden weekend vond op Circuit Zandvoort de 4 uur durende nieuwjaarsrace plaats. Een dertigtal wagens trotseerde de koude en maakten er een aangename wedstrijd van. De SpeedLover Porsche 992 GT3 Cup van Olivier Hart en Bram Bontrup vocht een spannend duel uit voor de zege met de Koopman Racing BMW M6 GT3 van Cees Wijsman en Mex Jansen. Een drivethrough voor de Porsche maakte echter dat de zege naar de BMW ging.
  • FIA WEC Beyond The Track
Mex Jansen en Olivier Hart waren in de slotminuten van de race verwikkeld in een rechtstreeks duel om de zege, tot de Porsche een drivethrough kreeg aangesmeerd voor het te snel rijden in de pits. De ege ging zo naar de Koopman Racing BMW voor de Porsche. Daan Meijer en Bob Herber werden derde (Koopman Racing BMW M6 GT3) nadat Wessel Sandkuijl en Marlon Birdsall, ook al in een BMW M6 GT3 een tijdstraf kregen voor te snel rijden in de pits. Divisie 2 werd gewonnen door de Hyundai Elantra TCR van Dennis de Borst en Steff de Borst, die tevens vijfde algemeen werd.
 
In divisie 3 domineerden de BMW’s M240i DayVtec, Marth de Graaf en Alex Green wisten uiteindelijk de zege naar toe te trekken. In divisie 4 was de overwinning voor de Mazda MX-5 van  Henk Vuik Jr en Luuk Vuik. Divisie 5 tenslotte zag de zege van de BMW 130i van Arie Roseboom en Jenson de Leeuw.

Foto's: Supercar Challenge/Johan Vis



Dit artikel werd gepubliceerd door Niels Vaeck in Supercar Challenge op dinsdag 13 januari 2026.
  • Prospeed Competition

Copyright 2000-2026 Autosport.be - Contacteer ons