Het Kroon-Oil BRC in de kijker op televisie en sociale media

RTBF zal bovendien van elke Divisie 1-wedstrijd een samenvatting van 12 minuten uitzenden op RTBF Auvio en voor sommige rally's op Tipik.
Naast die samenvattingen op televisie, produceert de BRC Promotor ook diverse BRC Live Shows tijdens de rally's van Divisie 1. Die Live Shows worden rechtstreeks uitgezonden op Sport 10 (tv in Vlaanderen en Wallonië), RTBF Auvio en via de socialemediakanalen van het Kroon-Oil BRC. Live actiebeelden vanaf de klassementsproeven worden afgewisseld met interviews met de rijders bij de finish van de proef en analyses door onze reporters.
Op sociale media zal de BRC Promotor voor, tijdens en na elke wedstrijd tal van clips en berichten publiceren, waarbij er ook aandacht is voor rijders verderop in het startveld.
Een tip voor regionale zenders: zij hebben gratis toegang tot de televisiebeelden van het BRC. Bovendien wordt aan regionale zenders de mogelijkheid geboden om de live uitzendingen over te nemen, wat afgelopen jaar al gebeurde in de Rallye de Wallonie en de Spa Rally.
Rallyfans, waar ook ter wereld, zullen ook in 2025 niets missen van het Kroon-Oil BRC, want ook de talrijke autosport websites volgen de ontwikkelingen in het kampioenschap op de voet.
Persbericht BRC
Tweet