van der Horst

Ontdek het programma van het Ardenne Rally Festival

Ardenne Rally Festival
Ardenne Rally Festival
De tweede editie van het Ardenne Rally Festival gaat door van donderdag 1 tot zaterdag 3 mei. Het zenuwcentrum van het evenement ligt eens te meer in het landelijke kader van Vresse-sur-Semois. Terwijl DG Sport al begonnen is aan de dagelijkse presentatie van de wagens die in aanmerking komen voor een inschrijving – enkele onder hen beschikken over een indrukwekkende stamboom – is het ook tijd om het programma van het niet te missen evenement voor liefhebbers van de rallysport en haar geschiedenis nog eens onder de loep te nemen.
De feestelijkheden beginnen op de Dag van de Arbeid, waarbij de teams de mogelijkheid krijgen het parcours te verkennen. Klokslag 18.30u vertrekken alle wagens dan in konvooi richting de plek van de briefing en de officiële foto. Dat het gezellig wordt, dat kunnen we u nu al garanderen!
 
Op vrijdag 2 mei is de ochtend gewijd aan de shakedown, die tussen 8.30u en 11u op een proef van zes kilometer zal worden afgewerkt. De deelnemers mogen die proef zo vaak ze willen afrijden. 

Ardenne Rally Festival
Ardenne Rally Festival
Op de middag wordt dan de officiële start van het Ardenne Rally Festival gegeven. ’s Namiddags staan er twee keer twee proeven op het programma, plus een derde doortocht op één van de proeven! De eerste wagen wordt rond 19u op het podium in Vresse-sur-Semois verwacht.     
 
Op zaterdag 3 mei wordt het rallyfeest dan verder gezet, dit keer met drie keer twee proeven, plus een vierde doortocht op één van de twee. Niet minder dan zeven proeven dus, met een finish om 17.30u. Uiteraard wordt die door een gezellige drink gevolgd! 

Herinneren we er nog even aan dat het Ardenne Rally Festival 2025 onder de auspiciën van de ASAF wordt georganiseerd, en dat de nodige licentie om aan het evenement deel te nemen kost slechts €20.
 
Eén ding staat nu al vast: op 1, 2 en 3 mei wordt het onmogelijk zich te vervelen in en rond Vresse-sur-Semois. Een goed verstaander…

Persbericht DG Sport



Dit artikel werd gepubliceerd door de redactie in Belgian Historic Rally Championship op zondag 9 februari 2025.
  • Prospeed Competition

Copyright 2000-2025 Autosport.be - Contacteer ons