van der Horst

Zandvoort: Arthur Peters en SRT pakken de titel in de klasse ‘GT4 RS’

Arthur Peters
Arthur Peters
Arthur Peters heeft tijdens de slotmanche van de Porsche Sprint Challenge Benelux 2025 op Circuit Zandvoort de titel in de klasse ‘GT4 RS’ veiliggesteld. Aan het stuur van de Tip Top Rent Porsche 718 Cayman GT4 RS by SRT leverde hij een perfect rapport af: poleposition, drie overwinningen en drie snelste rondetijden. Daarmee bekroont hij een sterk seizoen waarin hij niet alleen de titel behaalt in zijn klasse, maar zich ook verzekert van de tweede plaats in het algemene kampioenschap, tussen de krachtigere Porsche 992 GT3 Cup.
  • Powercars
De finale vond plaats op donderdag 9 oktober en bestond niet uit twee, maar drie races. Voor Peters lag er meteen een uitdaging: een hattrick scoren op het circuit aan de Noordzee, daar waar hij bij de seizoensopener zijn enige zege van het jaar had laten liggen.

Ik was super gefocust voor deze finale”, legt hij uit. “Bij de start van het seizoen maakte ik hier in Zandvoort een fout en dat was de enige race waarin ik niet kon zegevieren. Ik wilde dat rechtzetten met een drie op drie tijdens de slotmeeting van het seizoen.

Arthur Peters - Tip Top Rent Porsche 718 Cayman GT4 RS by SRT
Arthur Peters - Tip Top Rent Porsche 718 Cayman GT4 RS by SRT
En zo geschiedde. Peters begon sterk met de snelste chrono in de vrije sessies en zette vervolgens zijn Porsche op poleposition in de klasse ‘GT4 RS’. “Maar er was nog een tweede opdracht”, gaat hij verder. “”Ik wilde mijn plek op het algemene eindpodium veiligstellen. Ik begon de slotmeeting ex aequo op de tweede plaats, maar tussen rijders die allemaal over een snellere Porsche 992 GT3 Cup beschikten. Het was dus zaak om ook in het algemene klassement zo hoog mogelijk te eindigen.

Missie volbracht
Met drie zeges in drie races en telkens de snelste ronde volbracht Peters de dubbele missie. Perfect bijgestaan door SRT scoorde hij niet alleen de titel in de klasse ‘GT4 RS’, maar ook voldoende punten om met een minieme voorsprong van drie punten vicekampioen algemeen te worden.

Schitterend”, glunderde Peters na afloop. “Ik heb dit seizoen elf zeges in twaalf wedstrijden behaald, win de titel in mijn klasse en word vicekampioen algemeen. Wat kan je meer wensen? Ik wil mijn team SRT, mijn partners, mijn familie en iedereen die bij dit project betrokken is, enorm bedanken. Tijdens de wintermaanden werken we hard verder aan de toekomst, maar daarover volgt later meer nieuws.”

Persbericht Arthur Peters



Dit artikel werd gepubliceerd door de redactie in Porsche Sprint Challenge Benelux op vrijdag 10 oktober 2025.

Copyright 2000-2025 Autosport.be - Contacteer ons