VR Racing by Qvick Motors legt plannen op tafel



Zodoende is de kans reëel dat men bij VR Racing by Qvick Motors het geweer alsnog van schouder wisselt en indien mogelijk met twee wagens richting de Zolderse etmaalrace trekt. Daarom is VR Racing nog op zoek naar piloten die de 24 Hours willen rijden met de BMW E30 M3 of de Ford Mustang V8 Marc Car 2. Afhankelijk van de interesse zal men dan later de knoop definitief doorhakken.

Indien de Marc Car effectief aan de start komt tijdens de Zolderse etmaalrace, dan komt er sowieso een voorbereidende wedstrijd binnen de Belcar op Circuit Zolder.
Ex-PSR (Patrick Slaus Racing) BMW 335i vervoegt Historic peloton


Binnen de BRAVO Belcar Historic Cup spreken we niet meer over Youngtimers, gezien de FIA de leeftijdsgrens van de Historic heeft opgetrokken naar 1990. Er zijn momenteel drie klassen voor Historische wagens, verdeeld over FIA gehomologeerde wagens en platformen per leeftijdscategorie. Een vierde platform is voor ex-Belcar-wagens die reden in de jaren ’90 en met een cilinderinhoud van maximum 2500cc.
Ook rally opnieuw op de kalender voor Dirk & Tom Van Rompuy



En last but not least heeft VR Racing ook een rasechte en genummerde Opel Ascona 400 aan zijn arsenaal toegevoegd, maar dat is een project voor 2021. Nu maar hopen dat de crisis bezworen wordt en iedereen terug zijn favoriete hobby kan beoefenen.
Foto's: Niels Vaeck - Ronald Janssens - PSR - VR Racing - RIP - Rally van Portugal - Wilfried Geerts
Tweet