Race Promotion Night: Nabeschouwing Gregory Eyckmans


“Ik kreeg over de radio de vraag of ik last had van onderstuur,” vertelt Eyckmans. “Tijdens een 24u race wordt het rubber gebruikelijk na drie stints gewisseld, maar wij hebben er dus vier gedaan. Zelfs vlak voor ik binnenkwam wist ik nog snelle tijden te noteren, ondanks het onderstuur als gevolg van de slijtage. Toch was ik ietwat verrast toen ik onze linker voorband bekeek” lacht de jonge Limburger. “De Dunlops hadden hun werk goed gedaan. De linkerkant was bijna omgetoverd tot een slick, de band stond bol en in het midden zaten we bijna op de draad… Ik wist snelle en constante tijden te klokken en de auto af te leveren aan Steven (Dewulf) voor het verdere verloop van de race dus ik ben een tevreden man” aldus Eyckmans.

“De Race Promotion Night was vroeger een race die ik als kind altijd bijwoonde, en dat de organisatoren nu terug gekozen hebben om de duurtijd terug naar 10u te brengen kan ik alleen maar toejuichen” gaat Eyckmans verder. ”Viermaal heb ik de race betwist in een BMW Clubsport Trophy en het is mijn vierde opeenvolgende podium in de race. In 2013 won ik de klasse en nu mag ik opnieuw het hoogste schavotje beklimmen. Bovendien had ik op voorhand nooit gedacht om met een Clubsport hier vijfde algemeen te worden. Dit bewijst meteen ook hoe leuk en betrouwbaar de BMW Clubsport Trophy is.”

Dat de laatste race van het seizoen er inmiddels opzit wil niet meteen zeggen dat de winterpauze begint voor Eyckmans. De komende weken staan er nog enkele tests op het programma met het oog op 2017.
GREY Racing Press
Tweet