Terlaemen 200: Zege voor Porsche in zonovergoten openingswedstrijd van de 100 Series by BGDC


"Eigenlijk rij ik met mijn vriend Thijs telkens de gelegenheid zich voordoet en het voor hem mogelijk is op professioneel vlak", zegt Jos Menten. “We gaan deelnemen aan een paar wedstrijden van de Nürburgring Endurance Series en we hopen dit jaar nog te kunnen terugkeren naar het BGDC. Het was geweldig om terug te zijn op Circuit Zolder en alles is goed verlopen voor ons”.
Achter de zeer efficiënte Porsche 911 GT3 Cup van de nieuwste generatie kwam, in zijn allereerste race, de Audi R8 Michaël Mazuin Sport van Maxime Soulet, Michaël en Louis Mazuin over de streep. Het is passend om te spreken van een logisch resultaat voor de bolide met de vier ringen. We zullen die dit seizoen nog terugzien in de 100 Series by BGDC.



Terwijl de #996 Porsche 996 GT3 Cup van de familie Van Peperzeel geen tegenstand had in de Klasse G, verliep alles wat levendiger in de Klasse F. Een overslaande motor kostte veel tijd aan de #94 BMW Z4 van André en Guillaume Patze. Dat liet toe aan die andere Duitse bolide, de M3 E46 #72 van Olivier Hertsens en Sébastien Francis, om de zege binnen te halen. Ken Peeters, die alleen reed op zijn originele #73 BMW 120d, won in de Klasse D.



Na deze eerste 200 minuten van het seizoen gaan de 100 Series by BGDC richting Nièvre, in hartje Frankrijk, ter gelegenheid van de Magny-Cours 200, begin juni. Het zijn wedstrijden in het kader van een meeting die wordt georganiseerd door de drijvende krachten achter de BGDC!
Hundred Series by BGDC
Tweet