Xavier Maassen naast Dylan Derdaele en Kenneth Heyer bij Belgium Racing
Dylan Derdaele: “De Porsche 997 GT3-R is geen onbekende wagen voor mij. Ik reed in 2012 de Blancpain Endurance Series met een GT3-R van ProSpeed Competition en deed zodoende de nodige ervaring op. Ook Xavier Maassen kent de wagen door en door waardoor we goed bewapend aan de aftrap komen. Ik voelde meteen de GT3-R sneller was geworden door de aerodynamische evolutie en het feit dat de wagen nu ook breder staat tegenover 2012. Ik heb er alle vertrouwen in en sta te popelen om samen met Kenneth en Xavier van start te gaan”.
Patric Derdaele: “Ook in de GT Cup willen we uiteraard onze titel verdedigen en daarvoor gooien we een Porsche 991 Supercup in de strijd voor youngsters Bart Van Haeren en Yannick Hoogaars. We zijn nog dringend op zoek naar een derde piloot om dit duo te vergezellen. Hoogaars zal de tweede wedstrijd in Dijon niet rijden en wordt eenmalig vervangen door Christophe Corten”.
Verder beschikt Belgium Racing ook nog over de 997 Cup waarmee het team vorig seizoen de titel pakte in de GT Cup en de zege binnen haalde tijdens de 24 Hours of Zolder. Deze wagen blijft voorlopig op stal en mogelijk zal Dylan Derdaele er enkele wedstrijden mee betwisten in de Porsche GT3 Cup Challenge Benelux omdat er binnen deze Cup voorlopig nog geen plaats is voor de 991 Supercup.
Een van de vele hoogtepunten voor Belgium Racing komend seizoen is uiteraard de 24 Hours of Zolder waarin het Limburgse team zijn knappe overwinning van vorig seizoen wil over doen. Het is echter nog niet duidelijk met welke Porsche, de 997 of de 991 Supercup. Dit heeft uiteraard veel te maken met de betrouwbaarheid gezien tot hiertoe nog geen enkele 991 een etmaalrace achter de kiezen heeft.
En last but not least zal Dylan Derdaele samen met Dennis Retera ook aan de aftrap komen van de International GT Open in een Corvette Z06.R GT3 van V8 Racing Team. De opdracht luidt hier om te trachten de titel te pakken in GTS voor GT3-wagens en een zo hoog mogelijk klassement algemeen.
Verder zullen de wagens en de piloten niet langer de kleuren van MOMO dragen, maar worden ze getooid door Speedwear.
Patric Derdaele: “Als zakenlui onder elkaar is voor mij een gegeven woord heilig. Tot en met de persdag heeft MOMO ons steun beloofd. En nadien hebben ze de bruggen opgeblazen. Niet netjes”.
Belgium Racing Press
Tweet