Lekke banden spelen Belgen parten

Ook Stéphane Henrard (Dunbee) reed lek, maar klokte opnieuw een degelijke achttiende tijd. Henrard blijft in de buurt van de top vijftien. Hij was en blijft zestiende met zijn co-rijder Gatien Du Bois. Ook Philippe Gache en Stéphane Prévot (Geely) komen terug in het ritme en klokten een vijftiende tijd. Door een uur straftijd vallen ze wel terug in de stand naar plaats achttien. Voor vader en zoon Lambiliotte was het wel een moeilijke dag. Ze handhaven zich wel in de top 30.
Charly Gotlib en Claude Fournier kenden een betere dag in SxS al kregen ze wel bijna anderhalf uur straftijd. Ze zijn nu zeventiende algemeen.
Peter Willemsen en Ton van Genugten (Iveco) leken even weg naar winst. Team De Rooy en Iveco kende overigens een topdag en leken zelfs op weg het dagpodium te bezetten, maar Ton van Genugten viel terug in het slot en moest zelfs zijn plaats in de top vijf uit handen geven.
Foto: Dakar ASO
Tweet